AKTUALNOŚCI

Producent samochodów elektrycznych od ponad roku zapowiadał prace nad elektryczną ciężarówką  – tydzień temu Elon Musk zapowiedział publiczną premierę na 26 października. Czego możemy się spodziewać po „nierzeczywistej Bestii”, jak określił pojazd CEO Tesli? „Wierzymy, że Tesla Semi znacznie zmniejszy koszt transportu towarów, zwiększając bezpieczeństwo i czyniąc przyjemniejszym zawód kierowcy” – stwierdził Musk, niemniej podobnie ...

Lotos, Statoil i Orlen – to stacje paliw tych sieci zbierają najlepsze oceny wśród ...

Zachodnie służby drogowe coraz częściej nakładają kary za spanie w kabinach. Tymczasem ...

Ze względu na brak kierowców blisko dwie trzecie firm transportowych ma problemy z ...

Do końca listopada 2017 r. w Polsce powstanie Krajowy Rejestr Elektroniczny Przedsiębiorców ...

Zobaczcie co działo się pod Opolem na Master Truck Show 2017!         ...

Badania firma audytorskiej Strategy& wchodzącej w skład grupy PWC pokazują innowacje, ...

Wyniki najnowszych badań biją na alarm! Otyli, z nadwagą i bierni fizycznie – taki obraz ...

Najbardziej efektywny ekonomicznie projekt infrastrukturalny – system viaTOLL kończy ...

Ważne miejsce w polskim eksporcie zajmują produkty rolno-spożywcze – stanowią one 13,2% ...

Kontakt

Hussar Angels S.A.
ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa
tel. +48 605 290 000

NIP: PL 7010582154
REGON: 364631425
KRS: 0000620760
Kapitał zakładowy 100 000,00 PLN, kapitał opłacony w całości.


Potrzebujesz pomocy na drogach Europy?

Wypełnij formularz.

Hussar Angels S.A. informuje, iż jest administratorem podanych danych osobowych.

Rozwiń

Hussar Angels S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rtm. Witolda Pileckiego 63 (Spółka), na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Spółkę w celu podjęcia przez Spółkę niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług Spółki, a także produktów i usług podmiotów współpracujących ze Spółką. Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy.

Rozwiń

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Hussar Angels S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rtm. Witolda Pileckiego 63.

Rozwiń

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym ze Spółką w celu przetwarzania ich przez te jednostki dla potrzeb zawierania i wykonania umów i dla celów marketingowych.

Rozwiń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie od Hussar Angels S.A. oraz podmiotów współpracującym ze Spółką za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej i drogą wiadomości smsowych informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na wykorzystywanie środków porozumiewania się na odległość w celu złożenia propozycji zawarcia umowy zgodnie z w/w ustawą. Do kontaktu wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu kontaktowym i należący do mnie adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Hussar Angels S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rtm. Witolda Pileckiego 63.

Czuj się bezpiecznie na drogach Europy